Serwis Maszyn /

Sprawdź najnowszą ofertę

MENU SERWIS MASZYN

 

KONTAKT

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 800 - 1600
Sob: 900 - 1300

W okresie od 09 lipca do 31 sierpnia:
Pn - Pt:  800 do 1900
Sob: 800 do 1700
Niedziele i dni wolne dyżur telefoniczny.

Oddział Radoszyn

BOK - 601 927 336 
e-mail: bok@zawadzka.com.pl

Oddział Stargard

Kamil Klim - 603 598 162
e-mail: k.klim@zawadzka.com.pl

Oddział Krzywopłoty

Krzysztof Jankowski - 663 944 910
e-mail: k.jankowski@zawadzka.com.pl

SERWIS MASZYN / Strona główna

 

Personel serwisu John Deere to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy są na bieżąco ze zmianami w technologii silników i ich serwisu – praktycznie i teoretycznie. Dealerzy i dystrybutorzy John Deere są Twoim najlepszym źródłem fachowego serwisu, wiedzy i oryginalnych części do silników. To jest jeden z wielu powodów, dla którego warto zaufać marce John Deere.

Firma PHU MIROSŁAWA ZAWADZKA gwarantuje swoim Klientom serwis gwarancyjny oraz obsługę pogwarancyjną na zakupione w naszej firmie ciągniki i inne maszyny rolnicze. Przed wydaniem zakupionej przez Klienta maszyny odbywa się teoretyczne i praktyczne szkolenie operatorów.  

Jako klient firmy PHU MIROSŁAWA ZAWADZKA masz do dyspozycji wyspecjalizowany zespół mechaników, który zapewni zarówno części jak i serwis zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował. Nowoczesne maszyny i urządzenia, ich nowatorskie rozwiązania i wciąż wchodzące na rynek nowe modele maszyn, wymuszają aby serwis był sprawny, fachowy, terminowy i kompetentny. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby Klienci kupujący u nas maszyny byli pewni, że usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne wykonywane są z należytą starannością i terminowością.

Poprzez regularną organizację szkoleń cięgle podnosimy nasze kwalifikacje i zapewniamy serwis posiadający odpowiednie umiejętności i wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów i ich najnowszych rozwiązań. Ciągniki John Deere są znane z niezawodności i ekonomicznej eksploatacji, konserwacji i serwisowania. Konstrukcja ciągników umożliwia łatwą konserwację i dostępność punktów serwisowych. To z kolei przyczynia się do niskich kosztów eksploatacji, gdyż prace konserwacyjne nie zajmują dużo czasu i nie przerywają na dłużej Twojej pracy.

Możesz polegać na dobrze wyszkolonym profesjonalnym punkcie serwisowym PHU MIROSŁAWA ZAWADZKA, który posiada odpowiednie narzędzia i sprzęt do każdej pracy przy Twoich maszynach.

Top